خرید(پاورپوینت ویروس های رایانه ای و تاریخچه آنها)

پاورپوینت ویروس های رایانه ای و تاریخچه آنها|42093125|gma40204807|پاورپوینت ویروس های کامپیوتری ,دانلود پاورپوینت ویروس های کامپیوتری ,پاورپوینت درباره ویروس های کامپیوتری
این مطلب در مورد فایل دانلودی با موضوع پاورپوینت ویروس های رایانه ای و تاریخچه آنها می باشد.

دانلود پاورپوینت آشنایی با ویروس های رایانه ای و تاریخچه آنها


مشخصات فایل
تعداد صفحات33حجم877/560 کیلوبایت فرمت فایل اصلیppt
توضیحات کامل

دانلود پاورپوینت آشنایی با ویروس های رایانه ای و تاریخچه آنها جهت رشته کامپیوتر در قالب 33 اسلاید و با فرمت ppt به صورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش

ویروس، یک نوع نرم افزار ( برنامه ) کامپیوتری است که به دلیل ماهیت عملکرد مجرمانه آن به آن بدافزار میگویند . که در اغلب مواقع بدون اطلاع کاربر به سیستم عامل وارد شده و آن را آلوده می‌کند و تلاش می‌کند خودش تکثر نماید . این عمل تولید مثل یا کپی‌سازی از خود بر روی یک کد اجرایی موجود، ویژگی کلیدی در تعریف یک ویروس است.

معمولاً کاربران رایانه به ویژه آن‌هایی که اطلاعات تخصصی کمتری دربارهٔ کامپیوتر دارند، ویروس‌ها را برنامه‌هایی هوشمند و خطرناک می‌دانند که خود به خود اجرا و تکثیر شده و اثرات تخریبی زیادی دارند که باعث از دست رفتن اطلاعات و گاه خراب شدن کامپیوتر می‌گردند در حالیکه طبق آمار تنها پنج درصد ویروس‌ها دارای اثرات تخریبی بوده و بقیه صرفاً تکثیر می‌شوند؛ بنابراین یک ویروس رایانه‌ای را می‌توان برنامه‌ای تعریف نمود که می‌تواند خودش را با استفاده از یک میزبان تکثیر نماید.

بنابراین تعریف اگر برنامه‌ای وجود داشته باشد که دارای اثرات تخریبی باشد ولی امکان تکثیر نداشته باشد، نمی‌توان آن را ویروس نامید؛ بنابراین ویروس‌های رایانه‌ای از جنس برنامه‌های معمولی هستند که توسط ویروس‌نویسان نوشته شده و سپس به‌طور ناگهانی توسط یک فایل اجرایی یا جا گرفتن در ناحیه سیستمی دیسک، فایل‌ها یا کامپیوترهای دیگر را آلوده می‌کنند.

فهرست مطالب
تاریخچه
ویروس چیست
عملکرد
انواع ویروس
ايميل ویروس
اسب تروا
ماکرو
کرم اینترنتی
علایم
هشدار های ویروسی
انسان ویروسي
با قربانیان
استاکس نت
به یاد داشته باشيد
منابع


"