خرید(پاورپوینت درس 2 کار و فناوری پایه ششم ابتدایی کار با رایانه)

پاورپوینت درس 2 کار و فناوری پایه ششم ابتدایی کار با رایانه|2107187|gma40204807|دانلود رایگان پاورپوینت , قابل , ویرایش , درس 2 , کار و فناوری , پایه ششم , کلاس ششم , قسمت کار با رایانه
این مطلب در مورد فایل دانلودی با موضوع پاورپوینت درس 2 کار و فناوری پایه ششم ابتدایی کار با رایانه می باشد.

نوع فایل: power point

فرمت فایل: ppt and pptx

قابل ویرایش 19 اسلاید

قسمتی از متن پاورپوینت:

کار با رایانه درس 2 برنامه های رایانه ای در رایانه برنامه های مختلفی وجود دارد که به رایانه می گویند چه کاری انجام دهد. هر کدام از این برنامه ها برای کار خاصی طراحی شده اند. مثلاً از برنامه ی واژه پرداز برای نوشتن استفاده می شود. در رایانه برنامه ای به نام سیستم عامل نیز وجود دارد. این برنامه، اوّلین برنامه ای است که در رایانه نصب می شود و کمک می کند تا بتوانیم با رایانه بهتر کار کنیم. فارسی کردن رایانه ممکن است زبان رایانه، فارسی نباشد. برای تغییر زبان رایانه، باید از برنامه ی فارسی ساز استفاده کنیم. فیلم زیر نشان می دهد که چگونه زبان رایانه ی خود را به فارسی تغییر دهیم: لوح فشرده ی کار و فناوری درس 2/ جلسه ی اوّل/آموزش فارسی کردن رایانه فعّالیت کلاسی با کمک و راهنمایی معلّم خود، برنامه ی فارسی ساز رایانه را نصب کنید و مانند فیلم، تنظیمات آن را انجام دهید: لوح فشرده ی کار و فناوری درس 2/ جلسه ی اوّل/ نصب برنامه ی فارسی ساز رایانه اگر افراد دیگر در مدرسه یا منزل شما، از رایانه به زبان انگلیسی استفاده می کنند، بعد از تمام شدن کار خود با رایانه، آن را دوباره به زبان انگلیسی تغییر دهید. نکته نماد و پنجره در رایانه نماد: به هر یک از نشانه های روی میز کار رایانه، نماد می گویند. در تصاویر زیر، چند نمونه نماد را مشاهده می کنید. اگر به میزکار رایانه ی خود توجّه کنید، برخی از آنها را می بینید. پنجره: تمام برنامه هایی که در رایانه اجرا می شوند و سایر کارهایی که در رایانه انجام می دهیم، درداخل کادرهایی قرار دارند که به آنها پنجره گفته می شود. در تصاویر زیر نمونه هایی از پنجره را مشاهده می کنید. نکته فعّالیت کلاسی جلسه ی دوم: کار با پرونده و پوشه فعّالیت کلاسی ب) پوشه ی خلیج فارس را از مسیر زیر باز کنید: پ) پوشه ی قلم های فارسی را از مسیر زیر در لوح فشرده باز کنید و همه ی پرونده های درون آن را کپی کنید. نکته ویروس رایانه ای برخی از حافظه هایی که استفاده می کنیم، ممکن است ویروس رایانه ای داشته باشند. ویروس های رایانه ای، برنامه هایی هستند که به رایانه یا اطّلاعات داخل حافظه، آسیب وارد می کنند. بنابراین لازم است برای پیدا کردن و از بین بردن آنها، از برنامه ی ضد ویروس استفاده کنیم. به این برنامه ها، ویروس یاب می گویند. فعّالیت کلاسی فعّالیت غیرکلاسی

این پاورپوینت آموزشی، جذاب، قابل ویرایش، کاملا منطبق با کتب درسی و با تعداد اسلاید ذکر شده تهیه و تنظیم شده است.

با بکارگیری نمودار ها ، تصاویر جالب و جذاب و دسته بندی مطالب سعی شده یادگیری مطالب را برای دانش آموزان عزیز تسهیل بخشیم.

با انتخاب این پاورپوینت از تدریس و آموزش لذت خواهید برد.

بدیهی است عناوین و مطالب و اسلایدها توسط دبیران مجرب و دلسوز در جهت گسترش علم و دانش روزافزون همه دانش آموزان علم با ظرافت خاص جمع آوری شده است.

مناسب برای معلمان، دانش آموزان و اولیای گرامی برای یادگیری بهتر دانش آموزان عزیز

اگرمشکلی در خرید داشتید می توانید از مرورگر ( فایرفاکس، اکسپلورر یا کروم ) استفاده کنید و یا بانک عامل خود را تغییر دهید.

ضمنا در صورت نبود کافیست، پاورپوینت مد نظرتان در هر مقطع و پایه تحصیلی، از طرق تلگرام با ما در میان بگذارید تا در کمترین زمان ممکن پاورپوینت شما آماده و تحویل داده شود.

محصولات مرتبط:

پکیج پاورپوینت های درس کار و فناوری پایه ششم ابتدایی: (درس اول الی درس نهم)

پاورپوینت درس ١ کار و فناوری پایه ششم ابتدایی آشنایی با رایانه

پاورپوینت درس 2 کار و فناوری پایه ششم ابتدایی: کار با رایانه

پاورپوینت درس 3 کار و فناوری پایه ششم ابتدایی: نقّاشی با رایانه

پاورپوینت درس 4 کار و فناوری پایه ششم ابتدایی: هنرهای دستی (دوخت جامدادی)

پاورپوینت درس 5 کار و فناوری پایه ششم ابتدایی: تایپ در رایانه

پاورپوینت درس 6 کار و فناوری پایه ششم ابتدایی: نوشتن با رایانه

پاورپوینت درس 7 کار و فناوری پایه ششم ابتدایی: کار با چوب و فلز (ساخت آویز)

پاورپوینت درس 8 کار و فناوری پایه ششم ابتدایی: الگوریتم و روندنما

پاورپوینت درس 9 کار و فناوری پایه ششم ابتدایی: تهیه ی غذا (سالاد سبز)